(ВИДЕО) ЃУБРЕ ВМРОВСКО: И ЖАРЕ ОД ЕДЕН НА ЕДЕН СЕ ВКЛУЧИ ВО ЦРНАТА КАМПАЊА НА ВМРО ДПМНЕ ПРОТИВ ПРЕМИЕРОТ ЗОРАН ЗАЕВ

Објавено на 14.11.2019 во 13:20:25 часот | Македонија

* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------
  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

* Реклами  ---------------------------------------------------------------------------------

  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

ВМРО ДПМНЕ веќе со месеци тера црна кампања против премиерот Заев со кој се ловат сите негови гафови за да се престави човекот како глуп, недоветен, идиот. Во кампањата се вклучи и другарчето на Трендо и Иво Котевски, Жаре од Еден на Еден кој сега во секоја емисија го исмева премиерот:

 

 

loading...

 

Македонија

Свет