(ВИДЕО) ЗАЕВ: Во Скопје треба да се гради со мерка, задоволен сум од средбата на Пендаровски со Макрон, дава надеж, вечерва одам за Грција каде ќе се сретнам со Мицотакис и со грчки бизнисмени

Објавено на 13.11.2019 во 12:11:01 часот | Македонија

* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------
  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

* Реклами  ---------------------------------------------------------------------------------

  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
 

 

 

loading...

 

Македонија

Свет