ШОКАНТНО: ЕВЕ ШТО ПРАВЕЛ МИЦКОВСКИ ВО РУСКА АМБАСАДА - РУСКИОТ ВЕСНИК НОВАЈА ГАЗЕТА ПИШУВА ДЕКА РУСИЈА МУ ДАЛА 1,6 МИЛИОНИ ДОЛАРИ ДА СЕ ВРАТИ НА ВЛАСТ??!?!

Објавено на 03.11.2019 во 10:48:29 часот | Македонија

* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------
  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

* Реклами  ---------------------------------------------------------------------------------

  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
39 people are talking about this
 

 

 

loading...

 

Македонија

Свет