ОГРОМЕН Е РЕСПЕКТОТ ВО СДСМ КОН ПРЕМИЕРОТ ЗОРАН ЗАЕВ, ПОГЛЕДНЕТЕ ШТО НАПИША НИКОЛОВСКИ

Објавено на 02.11.2019 во 23:53:40 часот | Македонија

Знае што прави. Режим сруши. И се друго ќе направи. Да не береме гајле! – напиша на фејсбук, генералниот секретар на СДСМ, Љупчо Николовски.

 

 

loading...

 

Македонија

Свет