(ВИДЕО) Претседателот Заев на младинска трибина: Младите сакаат да бидат дел од западниот демократски свет, тоа и го овозможуваме

Објавено на 02.11.2019 во 22:38:15 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет