(ФОТО) НЕВЕРОЈАТНО: Митко Јанчев вечерва на трибина на СДСМ во Кавадарци

Објавено на 30.10.2019 во 21:40:30 часот | Македонија

СДСМ вечерва одржува граѓанска трибина во Домот на културата „Иван Мазов -Климе“ во Кавадарци. На трибината зборуваат потпретседателот на СДСМ, Оливер Спасовски, ·членот на ЦО на СДСМ, Трајан Димковски и заменик премиер за економски прашања, Кочо Анѓушев.

На трибината под мотото „На прав пат“ вечерва во Кавадарци присуствува и градоначалникот Митко Јанчев.

* Реклами  ---------------------------------------------------------------------------------

    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

73109869_511167703058230_2169096580563468288_n

* реклами  -------------------------------------------------------------------------------------

  

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Во живо од трибината „На прав пат“ во Кавадарци.

* реклами  ----------------------------------------------------------------------------------

   

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

loading...

 

Македонија

Свет