О БОЖЕ ГОСПОДЕ: РУСКОВСКА ПОТВРДИ - КАТИЦА СЕ СЛИКАЛА СО 50 000 ЕВРА НА МАСА ПРЕД СЕБЕ!

Објавено на 29.10.2019 во 23:37:24 часот | Македонија

* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------
  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
 

* Реклами  ---------------------------------------------------------------------------------

  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Обвинителката Вилма Русковска во вечерашното интервју на ТВ 24 потврди дека постои фотографија со Катица Јанева и 50.000 евра во кеш.

Таа на прашањето како 50.000 евра фотографирани пред Катица Јанева ги поврзала со парите од сведокот Орце Камчев, одговори дека тоа го направила според анализата на компјутерскиот форензичар.

-Компјутерскиот форензичар ме увери во веродостојноста, односно неговата анализа, рече Русковска.

* Реклами  ---------------------------------------------------------------------------------

    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

loading...

 

Македонија

Свет