(ВИДЕО) ЈАСНА Е СТРАТЕГИЈАТА СО КОЈА МИЦКО ЌЕ СЕ ОБИДЕ ДА СТАНЕ ПРЕМИЕР: ЌЕ СЕ ПРАВИ МУТАВ И ПАДНАТ ОД МАРС!

Објавено на 29.10.2019 во 18:08:12 часот | Македонија

"Сикрет Саботажа“, емитувана на 28 октомври 2019 година (понеделник) на ТВ Алсат-М во емисијата „360 степени“.

автор: Среќко Поповски
монтажа: Коста А.

 

 

loading...

 

Македонија

Свет