Директорката на УЈП заедно со татко ѝ, актерот Ѓокица Лукаревски скенираат сметки

Објавено на 15.10.2019 во 12:09:57 часот | Македонија

* Реклами

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 

И таткото на диркторката на Управата за јавни приходи Сања Лукаревска, актерот Ѓокица Лукаревски се вклучи во промоцијата на мерката „МојДДВ“.

На својот фејсбук профил, Лукаревска објави фотографија на којашто заедно со својот татко додека пијат кафе скенираат сметки.

„Скенираме“, напиша Лукаревска.

Во промоцијата на мерката досега се вклучија голем број јавни личности и политичари.

 

 

loading...

 

Македонија

Свет