(ВИДЕО) ЗАМЕНИК МИНИСТЕРОТ ЗА ЗДРАВСТВО, АГИМ МУСА ОТКАКО ВЧЕРА БЕШЕ ФАТЕН КАКО ЗЕМА МИТО, ДЕНЕСКА НА ПРЕС СИ ПОДНЕСЕ ОСТАВКА И ИМ ИЗБЕГА НА НОВИНАРИТЕ: Наместен сум и ќе си ја одбранам честа!

Објавено на 15.10.2019 во 11:46:30 часот | Македонија

* Реклами

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

loading...

 

Македонија

Свет