(ВИДЕО) БОМБА НА ХАРИ ЛОКВЕНЕЦ: 307 милиони евра исплатени кон земјоделците, на прав пат сме, имаме вистински мерки!

Објавено на 07.10.2019 во 21:49:30 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет