(ВИДЕО) ШИЛЕГОВ: Си дадов оставка на функциите во СДСМ затоа што сакав да се посветам на градот, премногу проблеми наследивме премногу амбиции имаме за градот!

Објавено на 07.10.2019 во 21:18:33 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет