(ВИДЕО) ИВОНА ГО КИДНАПИРАШЕ ПРОТЕСТОТ ЗА АЦО ИНФОМАКС ЗА ДА СЕ ПРИКАЖЕ СЕБЕ СИ И ЛАТАС КАКО ЖРТВИ НА СЈО?!?!

Објавено на 26.09.2019 во 11:54:47 часот | Македонија

Линк до видеото од протестот, овде.

 

 

loading...

 

Македонија

Свет