(ВИДЕО) ГЕРО И ПАНДОВ КАКО ЗАЉУБЕНИ ГУЛАПЧИЊА НА ПРОТЕСТОТ ЗА АЦО ИНФОМАКС

Објавено на 26.09.2019 во 11:52:47 часот | Македонија

Линк до видео од протестот, овде.

 

 

loading...

 

Македонија

Свет