РИЗВАНОВИЧ ГО УНИШТИ ГЕРОТА: Ми бевте професор по новинарство, сега не можам да ве препознаам, ги кршите сите лекции на кои не учевте!!!

Објавено на 26.09.2019 во 00:43:38 часот | Македонија

- Ми бевте професор, ме учевте новинарство, сега вие самиот ги кршите сите тие лекции по новинарство, не можам да ве препознаам...

Сеад Ризвановиќ до Бранко Геровски. Браво колега, браво, поклон до земја!

 

 

loading...

 

Македонија

Свет