БИХАЧКА ЗАПУКА НАКАЈ БЕЛИОТ ДВОРЕЦ: Барањето за Анкетна е параван и не го прифаќаме, ВМРО-ДПМНЕ е нервозна што не успеа да ги уништи предметите на СЈО!

Објавено на 21.09.2019 во 13:37:29 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет