ЗАЕВ ПРЕДВОДИ ВЛАДИНА ДЕЛЕГАЦИЈА НА СРЕДБА СО ТРАМП ВО СЕДИШТЕТО НА ООН ВО ЊУЈОРК

Објавено на 21.09.2019 во 13:25:19 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет