ЈАНКО БАЧЕВ: Ало СДСМ, абе дај не се зафркавајте и малите деца знаат дека Орце Камчев го финансира ВМРО ДПМНЕ, туку до кај сме со конфискација на украденото?!

Објавено на 21.09.2019 во 12:16:50 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет