(ВИДЕО) ДРАМА ВО ПРЕС ЦЕНТАРОТ НА ВЛАДАТА: Куртоните од про-вмровските медиуми му се нафрлија на Ден Дончев со навреди зошто се дрзнал да истражиува за огромните профити на Дијамед на сметка на буџетот!

Објавено на 20.09.2019 во 15:02:11 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет