(ВИДЕО) ДЕН ДОНЧЕВ ЈА ШОКИРАШЕ МАКЕДОНСКАТА ЈАВНОСТ: Кумот на Груевски, Новачевски повлекол 500 000е од сметката на Дијамед додека фирмата млатела профити од 3 милиона евра годишно од буџетот поради дадениот монополм и превисоката зададена цена по интервенција

Објавено на 20.09.2019 во 14:53:49 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет