(ВИДЕО) Премиерот Заев, домаќин на претседателот на Европскиот совет Доналд Туск: Подготвени сме за обележување на заеднички успех со добивање одлука за почеток на преговорите

Објавено на 17.09.2019 во 12:54:13 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет