СДСМ ПРИЛЕП: Поставен нов асфалт на улиците „11.Октомври“ и „Стеван Апостолоски“

Објавено на 13.09.2019 во 13:38:18 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет