СКОПСКО СПРЕМА ИЗНЕНАДУВАЊЕ НА SKOPJE BEER FEST НА СТАДИОНОТ НА АРМ!

Објавено на 13.09.2019 во 13:30:57 часот | Македонија

СКОПСКО звучи супер, а изненадувањето од СКОПСКО звучи уште поубаво!

Повелете на нашиот штанд на Skopje Beer Fest 2019 од 12-15 септември на стадионот на АРМ - има нешто ново!

SKOPSKO

 

 

loading...

 

Македонија

Свет