(ВИДЕО) ЗАЕВ ДО ГРАДОНАЧАЛНИЦИТЕ ОД ИСТОКОТ НА СТАРТОТ НА ПАТОТ ЗА КОЧАНИ: Добро ви стојат шлемовите, до избори догодина да не ги вадите од главата!

Објавено на 06.09.2019 во 13:31:08 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет