А1 ТЕЛЕКОМ НА 14-ТИ СЕПТЕМВРИ ЧАСТИ МУЗИЧКИ СПЕКТАКЛ ПРЕД А1 АРЕНА Т.Е САЛА БОРИС ТРАЈКОВСКИ

Објавено на 04.09.2019 во 20:56:12 часот | Македонија

А1 ви ја претставува електро-поп иконата Roisin Murphy во Скопје на 14 септември пред А1 Арена! Дојдете да уживаме во големиот A1 World of Music спектакл на кој ќе настапат и Каролина со Македонска филхармонија, Влатко Лозаноски, Funk Shui и Dj Alle Farben

 

 

loading...

 

Македонија

Свет