(ВИДЕО) ВЛАДАТА ВЕ КАНИ НА ПРОСЛАВА ЗА 8-МИ СЕПТЕМВРИ ВО 11 ЧАСОТ ВО ГРАДСКИ ПАРК, ЌЕ ИМА МУЗИКА И ШТАНДОВИ СО ТРАДИЦИОНАЛНА ХРАНА

Објавено на 04.09.2019 во 16:56:01 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет