НЕПОВТОРЛИВА РОДЕНДЕНСКА ПОНУДА ОД НЕОТЕЛ!

Објавено на 04.09.2019 во 11:12:23 часот | Македонија

Неповторлива роденденска понуда на Неотел, neoTrio пакети веќе од 1.190 денари месечно со гратис Балкан + или Тринг бејзик цела година. 

Дознај повеќе на: http://bit.ly/15godiniNeotel

 

 

loading...

 

Македонија

Свет