(ВИДЕО) МИНИСТЕРОТ ЗА ОБРАЗОВАНИЕ И НАУКА, АРБР АДЕМИ: Честитки за сите првачиња, платите во образованието се покачени за над 10% во споредба со лани, спремни сме да преговараме со СОНК тоа покачување на платите да продолжи!

Објавено на 01.09.2019 во 13:52:50 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет