(ВИДЕО) БРАВО СДСМ И ДУИ: УБК заминува во историјата, денеска е првиот работен ден на Агенцијата за национална безбедност, според современите европски модели во служба на граѓаните и интересите на државата!

Објавено на 01.09.2019 во 13:02:09 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет