(ВИДЕО) Премиерот Заев: Пратеничке од ВМРО ДПМНЕ, ајде да видиме дали е буџетот празен или е полн?!

Објавено на 31.08.2019 во 19:07:18 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет