(ВИДЕО) БОМБА ОД ХЕЛСИНКИ: ФЕДЕРИКА МОГЕРИНИ ВЕЛИ ДЕКА ЕУ ЧЛЕНКИТЕ СЕ СОГЛАСИЛЕ ДЕКА ЗАПАДЕН БАЛКАН ТРЕБА БРЗО ДА СЕ ИНТЕГРИРА ВО ЕУ!!!

Објавено на 31.08.2019 во 10:35:17 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет