ФИЛИПЧЕ ГО ПРЕПОРОДИ МАКЕДОНСКОТО ЗДРАВСТВО: РЕНОВИРАНА БОЛНИЦАТА ВО БИТОЛА!

Објавено на 30.08.2019 во 21:35:06 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет