НОВАТА ПОЛИТИЧКА ЅВЕЗДА, НАСЛЕДНИКОТ НА ПЕТРЕ ШИЛЕГОВ: ПОРТПАРОЛОТ НА СДСМ, МЛАДИОТ КОСТАДИНОВ ВО МАЛКУ ПИНАКВО СВЕТЛО КОГА НЕ БИЕ БИТКИ СО ВМРО ДПМНЕ

Објавено на 21.08.2019 во 19:15:52 часот | Македонија

Фотографија на Kosta Kostadinov.

Фотографија на Kosta Kostadinov.

 

 

loading...

 

Македонија

Свет