РАЗОРНА БОМБА НА ТЕЛМА: ОЈО ДАЛО НАРЕДБА ЗА АПСЕЊЕ НА ШЕФИЦАТА НА СЈО, ГОЛЕМИ ПОЛИЦИСКИ СИЛИ ГО ОПКОЛИЛЕ ДОМОТ НА КАТИЦА ЈАНЕВА!

Објавено на 21.08.2019 во 13:03:14 часот | Македонија

Голем број полицајци го опколија домот и ја затворија улицата во скоспката населба Козел каде живее Катица Јанева.
Како што дознава Телма во тек е приведување на специјалната обинителка која вчера даваше исказ пред Обвинителство за случајот „Рекет“.

 

 

loading...

 

Македонија

Свет