ДЕМАНТ: БИЗНИСМЕНОТ ОРЦЕ КАМЧЕВ НЕ Е ИЗБЕГАН ОД ЗЕМЈАВА ТУКУ Е НА БИЗНИС ПАТУВАЊЕ ВО БУГАРИЈА

Објавено на 15.08.2019 во 20:43:45 часот | Македонија

Порталот Мактел доби демант и барање за извинување од адвокатот на бизнисменот Јордан Камчев:

Му се извинуваме на бизнисменот Јордан Камчев за погрешно пренесената информација.

 

 

 

loading...

 

Македонија

Свет