ГЕРО ДА КАЖЕ ПО КОЛКУ ПАРИ МЕСЕЧНО ГИ НАПЛАЌА БАНЕРИТЕ ОД ФИРМИТЕ НА ОРЦЕ КАМЧЕВ?!

Објавено на 15.08.2019 во 12:30:38 часот | Македонија

Геро да и каже на јавноста по колку пари месечно ги наплаќа банерите на фирмите на Орце Камчев закачени на неговиот портал ПЛУСИНФО,  и тоа банерите на фирмите: 

- Здравје Радово

- Систина

- Тим Билдинг

- Систина Офталмологија

- Стопанска Банка Битола

Нашите неофицијални и непотврдени информации се дека за секој банер тој добива по околу 1000е месечно, значи вкупно 5000е месечно ЏГЛАП во џепчето на големиот новинарски БАРД за да плука по Заев и да бара поништување на ИМПЕРИЈА?!?!

Точни ли се овие информации Бранко Геровски?! Демантирај или потврди дали е ова точно?!

 

 

loading...

 

Македонија

Свет