ДОБРИ ВЕСТИ ВО ГРЦИЈА: Акциите на берзата во Атина достигнаа највисока вредност во последните 20 години, бизнисмените очекуваат новиот премиер да ги намали даноците и регулативата!

Објавено на 13.08.2019 во 13:34:08 часот | Балкан

 

 

* реклами:

loading...

 

Балкан

Македонија