(ВИДЕО) НА КАНДИДАТОТ ЗА ПРЕТСЕДАТЕЛ ОД ТЕКСАС, БЕТО, МУ ПУКНА ФИЛМОТ ПО ПОСЛЕДНОТО ПУКАЊЕ ВО ЕЛ ПАСО: У П М, ова веќе не се трпи!!!

Објавено на 06.08.2019 во 12:05:30 часот | Свет

 

 

* реклами:

loading...

 

Свет

Македонија