ШОКАНТНО - ОЈО ВЕДНАШ ДА ОТВОРИ ИСТРАГА: Во село во Крива Паланка фирма наплатила 35 000 евра за ограда за селско училиште во кое има само 5 ученици!!!

Објавено на 05.08.2019 во 21:37:59 часот | Македонија

 

 

* реклами:

loading...

 

Македонија

Свет