ФАТЕН НА ДЕЛО - ЕВЕ ЗОШТО ВОДИ ВОЈНА ПРОТИВ СЈО: Порталот на Геро добива над 2000е месечно од фирмите на Орце Камчев!

Објавено на 03.07.2019 во 21:36:45 часот | Македонија

Порталот на Геро, Плусинфо е преплавен со банери од фирмите на Орце Камчев.

Во моментов има банери од банката Стопанска Банка Битола, болницата Систина, млекарата Здравје Радово и градежната фирма ТИМ ДОО, сите фирми на Орце Камчев против кој СЈО води судски процес тежок над 12 милиони евра.

Овие банери месечно на Геро му носат околу 2000е. Затоа тој плука по СЈО со жесток речник, си одработува човекот.

 

 

* реклами:

loading...

 

Македонија

Свет