(ВИДЕО) Анѓушев и Тевдовски на форум на Европската банка за обнова и развој во Брисел: Имаме силно одобрување за економските и финансиските политики и поддршка за големите конективни инфраструктурни проекти

Објавено на 05.06.2019 во 22:03:38 часот | Македонија

 

 

* реклами:

loading...

 

Македонија

Свет