ГРАД СКОПЈЕ ИЗВЕДЕ АКЦИЈА ЗА ГЕНЕРАЛНО ЧИСТЕЊЕ НА ОПШТИНАТА САРАЈ

Објавено на 03.06.2019 во 12:19:39 часот | Македонија

 

 

* реклами:

loading...

 

Македонија

Свет