(ВИДЕО) ПРЕД ДА МАВНЕ СО МЕТЛАТА, ЗАЕВ ЈА СОБРА ЦЕЛА ВЛАДА НА ТРИБИНА ВО ХОЛИДЕЈ ИН ПО ПОВОД ДВЕ ГОДИНИ ВЛАСТ!

Објавено на 02.06.2019 во 14:10:50 часот | Македонија

 

 

* реклами:

loading...

 

Македонија

Свет