НОВА КАПИТАЛНА ИНВЕСТИЦИЈА ВО КУМАНОВО: Денеска официјално беше пуштена во употреба новата монтажна катна гаража во центарот на градот!

Објавено на 30.05.2019 во 13:31:27 часот | Македонија

 

 

* реклами:

loading...

 

Македонија

Свет