(ВИДЕО) Премиерот Заев: Тамара и тимот станаа херои на земјата и силен глас за гордоста со која девојките и жените се борат за остварување на своите права

Објавено на 30.05.2019 во 11:01:11 часот | Македонија

 

 

* реклами:

loading...

 

Македонија

Свет