(ВИДЕО) ОТВОРЕН БАЗЕНОТ НА ХОТЕЛ РОМАНТИК ДОЈРАН - ПРЕКРАСЕН ХОТЕЛ ЗА РЕЛАКСИРАЧКИ ОДМОР СО ВКУСНА ХРАНА И ОДЛИЧНА АТМОСФЕРА

Објавено на 26.05.2019 во 13:13:54 часот | Македонија

Addressул.Маршал Тито бр.19, Стар 1487
 
 

 

 

* реклами:

loading...

 

Македонија

Свет