СДСМ ПРИЛЕП: ВМРО-ДПМНЕ е симбол на криминалот, корпуцијата и непотизмот. Петар Ристески да се извини на прилепчани и да се повлечи од политиката

Објавено на 22.05.2019 во 01:21:25 часот | Македонија

 

 

* реклами:

loading...

 

Македонија

Свет