(ВИДЕО) БОМБА НА ЗАЕВ: СЕ НАДЕВАМ ДЕКА НЕМА ДА БИДЕМЕ КОЛАТЕРАЛНА ШТЕТА НА ПРОБЛЕМИТЕ ВО АЛБАНИЈА, КОСОВО И СРБИЈА

Објавено на 22.05.2019 во 00:10:58 часот | Македонија

 

 

* реклами:

loading...

 

Македонија

Свет