ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ СТАРТУВА НАЈГОЛЕМИОТ КАПИТАЛЕН ПРОЕКТ ВРЕДЕН 10 МИЛИОНИ ДЕНАРИ: Колектор за атмосверска канализација во Дексион

Објавено на 17.05.2019 во 02:18:34 часот | Македонија

 

 

* реклами:

loading...

 

Македонија

Свет