БОРИС ГЕОРГИЕВСКИ: Асфалтирана сервисната улица која ги поврзува улиците Алија Авдовиќ и Роман Каскалиевиќ во населеното место Синѓелиќ

Објавено на 17.05.2019 во 01:38:48 часот | Македонија

 

 

* реклами:

loading...

 

Македонија

Свет